• 0 800 357272
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Пн-Пт 09:00-18:00
Наш новий бренд - LANDE: шафи, стійки, фурнітура

Наш новий бренд - LANDE: шафи, стійки, фурнітура

Багато покупців серверних шаф і аксесуарів чудово знають відому турецьку торгову марку LANDE A.S. Ця компанія успішно працює на світовому ринку з 2012 року. Підприємство було створено командою справжніх професіоналів, які мають солідний досвід роботи в галузях, пов'язаних із серверною технікою. Головна ціль LANDE A.S. – надати на ринок інноваційну, сучасну, максимально ергономічну та функціональну продукцію за доступною ціною. Компанія пропонує всім своїм клієнтам виключно якісні та надійні рішення у сфері IT-технологій. До переліку продукції увійшли шафи серверні 19" та для мережного обладнання, різні аксесуари до них (затребувані телекомунікаційною галуззю), стійки для Дата Центрів та інші вироби. Крім того, LANDE регулярно постачає досить широкий асортимент та іншого обладнання для сектору IT. Сьогодні компанія виводить на ринок абсолютно нову концепцію практичних, високотехнологічних та доступних товарів, всі вони розроблені та створені з урахуванням сучасних потреб, а також умов ринку, що швидко зростає і динамічно змінюється.

LANDE A.S. – це створене за останнім словом техніки підприємство, яке оснащене інноваційним обладнанням, досвідченим керівним складом, великими потужностями та кваліфікованим персоналом. Загальна площа виробничих площ складає 8.5 тисяч квадратних метрів. Вони розташовані у спеціальній індустріальній зоні під назвою «Ескішехір». Кожен виробничий процес ретельно контролюється (завдяки системі якості ERP). Вся продукція та сервісне обслуговування LANDE мають сертифікат якості за стандартом Quality Assurance System TS EN ISO 9001. Щодня компанія виробляє до 2-х тисяч одиниць продукції.

Матеріали та сировина, що використовуються для виробництва, повністю відповідає високим європейським стандартам і безпечно для людського здоров'я. Тому компанія гарантує завжди високу якість продукції. Усі реалізовані LANDE A.S. монтажні конструктиви 19" і супутні аксесуари розробляються таким чином, щоб максимальним чином спростити їх експлуатацію та складання. Фактично весь асортимент продукції реалізований у 2-х основних кольорах: чорному і світло-сірому. Всі основні лінійки продукції пропонують клієнтам різноманітні варіанти виготовлення стінок і дверей.

Таким чином, покупцю не складе особливих труднощів вибрати потрібну конфігурацію обладнання, яка потрібна для виконання певних поставлених завдань: від маленької офісної інсталяції до досить великих центрів обробки даних.

Посилання для огляду каталогів та прайсу нижче:


Show comment form